Firma Neomed Polska jest hurtownią medyczną prowadzącą sprzedaż wyrobów farmaceutycznych, medycznych z przeznaczeniem dla Szpitali i placówek Służby Zdrowia. Posiada bogatą ofertę asortymentową obejmującą, zarówno, artykuły medyczne jednorazowego użytku, jak również medyczny sprzęt specjalistyczny. Gwarancja jakości oraz konkurencyjne ceny to cechy, które stawiają naszą firmę w czołówce dystrybutorów działających na terenie Polski.

Firma Neomed zapewnia wysoki poziom obsługi swoich Klientów, dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu naszych Pracowników. Kluczem do rozwoju firmy, są ludzie, którzy ją tworzą, ludzie oddani pracy, profesjonalni, zainteresowani poszerzaniem wiedzy i kwalifikacji zawodowych. Nieustanny rozwój naszej Firmy świadczy o tym, że robimy to dobrze i potrafimy naszym zaangażowaniem zarazić innych. Miejsce pracy w naszej Firmie znaleźli ludzie łączący wiedzę z różnych dziedzin: medycyna, farmacja, logistyka, księgowość, handel, prawo, zarządzanie. Zatrudniamy, zarówno, specjalistów jak i osoby młode pragnące poszerzać własne kwalifikacje zawodowe w zgranym doświadczonym zespole.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił i sprawdzić jak pracujemy w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży medycznej, to zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Praca z nami stawia wiele wyzwań które procentują doświadczeniem i satysfakcją.

Zapraszamy - dołącz do naszej znakomitej kadry! Zobacz aktualne oferty pracy

Możesz pracować w nowoczesnym przestrzennym biurze, które mieści się w otoczeniu spokojnej zielonej okolicy. Pracodawca zapewnia nowoczesny sprzęt biurowy najwyższej klasy, oraz szkolenia z systemów operacyjnych którymi posługujemy się w naszej firmie.

Istnieje możliwość pracy w nowoczesnym magazynie o powierzchni powyżej 2000m2. Codzienną pracę ułatwia specjalnie opracowany program magazynowo biurowy.

Możesz również zostać naszym Przedstawicielem handlowym na terenie Kraju. Firma kompleksowo zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska