Neomed Polska Wspieramy leczenie

Firma Neomed należy do czołówki polskich firm zaopatrzenia medycznego dla Szpitali oraz placówek Służby Zdrowia. Od początku swojej działalności dążyliśmy do zapewnienia kompleksowej obsługi naszych Klientów.

„Wspieramy leczenie” stawiając na nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, mające na celu zapewnienie najwyższej jakości produktów znajdujących się w naszej ofercie. Aby sprostać potrzebom rynku i Państwa oczekiwaniom, nawiązujemy współpracę handlową z wiodącymi producentami sprzętu medycznego, zarówno, na rynku krajowym jak i zagranicznym, poszerzając tym samym ofertę o nowe marki i produkty najwyższej  jakości.

Dlaczego warto nam zaufać?

Naszym Klientom służymy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem wykwalifikowanych pracowników i przedstawicieli handlowych.  Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości z dziedziny sprzętu medycznego. Uczestniczymy w wielu konferencjach, szkoleniach i targach na całym świecie, a pozyskaną tam wiedzę z radością przekazujemy naszym Odbiorcom.

Zespół profesjonalistów

Poprzez poszukiwania, przez naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników, najnowocześniejszych rozwiązań światowych w dziedzinie sprzętu medycznego, coraz bardziej poszerzamy ofertę produktów medycznych w celu możliwości kompleksowego zaopatrywania jednostek Służby zdrowia.

Zalety naszej oferty

Rozwój, bogata oferta asortymentowa, obejmująca zarówno artykuły medyczne jednorazowego użytku jak i medyczny sprzęt specjalistyczny, gwarancja jakości oraz konkurencyjne ceny plasują naszą firmę w czołówce dystrybutorów działających na terenie Polski.

Stawiamy na ciągły rozwój

Nasza firma rozwija się sukcesywnie nie tylko w kategoriach zwiększenia oferty handlowej. W roku 2016 firma zmieniła siedzibę, powstały nowe biura i magazyny. Rozwojowi podlega również zespół handlowy oraz nieustannie powiększające się zaplecze logistyczne firmy.

W stałej sprzedaży, posiadamy bardzo szeroką gamę asortymentową, do której ciągły dostęp możemy zapewnić dzięki posiadanej dużej powierzchni magazynowej.