Inwentaryzacja 2018!

Inwentaryzacja od 21-11-2018 do 23-11-2018.

Szanowni Państwo, w związku z inwentaryzacją zaplanowaną w dniach 21-11-2018 do 23-11-2018, pragniemy poinformować, że sprzedaż oraz dostawy w wyżej wymienionym terminie nie będą realizowane. Ostatnim dniem, w którym będą wystawiane faktury, będzie dzień 20-11-2018. Zamówienia oraz dostawy będą realizowane niezwłocznie po zakończeniu inwentaryzacji . Zwracamy się z uprzejmą prośbą o uwzględnienie powyższych informacji przy składaniu zamówień. Pragniemy przeprosić za utrudnienia i z góry podziękować za zrozumienie.

Neomed partnerem PrionTeX

Neomed Polska został wyłącznym dystrybutorem marki PrionTex.
Priontex jest Południowoafrykańskim producentem odzieży medycznej, serwet i zestawów chirurgicznych, sterylnych fartuchów medycznych oraz strojów do odkażania.
Najwyższa jakość marki Priontex spełniająca wszelkie Europejskie i Światowe normy jest od teraz dla Państwa dostępna dzięki zawiązaniu współpracy handlowej między Neomed Polska, a PrionTex.
Szeroki wybór sterylnych produktów tekstylnych w tym fartuchów oraz zestawów chirurgicznych, powiększa bogatą ofertę Neomed Polska, tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom.
W celu bliższego zapoznania się z oferta prosimy o kontakt z działem realizacji zamówień.

Neomed w służbie Wojskowej

Neomed Polska poszerza swoja ofertę o specjalistyczne wyroby medyczne dla Wojska.

Rozwój firmy oraz wieloletnie doświadczenie nie pozwalają nam stać w miejscu, nieustannie szukamy nowych produktów.

Takie myślenie pozwoliło nam rozwinąć firmę do etapu w którym znajduje się obecnie.  Ukierunkowanie na rozwój oraz powiększanie asortymentu spowodowało że do naszej bogatej oferty możemy teraz zaliczyć również specjalistyczne wyroby medyczne dla placówek wojskowych. Gaza hemostatyczna, specjalistyczne opatrunki w tym opatrunki na rany postrzałowe, stazy taktyczne, torby IPMED oraz plecaki PRS z ich kompletnym wyposażeniem to tylko cześć bogatej oferty naszej linii militarnej z przeznaczeniem dla wojska.

Bismed, na Waszą miarę!

Neomed Polska wyłącznym dystrybutorem Firmy Bismed.

Z przyjemnością informujemy że podtrzymując wieloletnią współpracę z firmą Bismed po raz kolejny pozostaliśmy jej wyłącznym dystrybutorem.

Firma Bismed wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom posiada wyjątkowo bogatą ofertę wyrobów medycznych z włóknin PP, PP+PE,SMS i wielu innych.

Fartuchy, koszule medyczne, czepki, maski, spódniczki oraz spodenki to tylko mała część ich bogatej oferty.

Dzięki polskim włókninom i rodzimej produkcji zapewniają najwyższą jakość wyrobów skrojonych na potrzeby konkretnego Klienta.

W celu bliższego zapoznania się z oferta prosimy o kontakt z działem realizacji zamówień.

Nowe samochody

Powiększamy swoją flotę!

W czasach gdzie aby nadążyć za potrzebami rynku, nie można zatrzymać się ani na chwilę trzeba nieustannie modernizować i powiększać flotę samochodów.

Do nasze sporej rodziny dołączają kolejne samochody dostawcze, aby towar dojechał do Państwa zawsze na czas.